Kontakt Homepage

Accellos
Accellos WMSVerze systémuAccellos WMS Collect

objednat

banner4

Accellos WMS Collect

NOVINKA: Rychlé a cenově dostupné řešení – verze Accellos Collect!

Základní verze Systému řízeného skladu Accellos WMS - verze Collect je určena především menším skladovým provozům nevyžadujícím pokročilé procesy řízeného skladu jako například řízené zaskladnění nebo navrhování typů obalů pro vychystání prodejní objednávky. Z hlediska počtu uživatelů tato verze není limitována, ale obvykle má v praxi do deseti uživatelů. Z hlediska výkonnosti je však stejně flexibilní a škálovatelná jako vyšší varianty Manage a Fulfill.
Systém řízeného skladu Acellos WMS verze Collect zahrnuje všechny základní moduly umožňující on-line práci se skladem pomocí mobilních terminálů i přístup managementu a skladových dispečerů pomocí webového rozhraní. V základní sadě funkcionality je též zahrnuta optimalizace tras skladníků nebo automatické provádění ABC analýzy obrátkovosti.

Verze Accellos WMS Collect je "krabicové" řešení se zjednodušenou konfigurací. K této variantě máme za účelem zrychlení implementace připravené hlavní materiály, které jsou v průběhu projektu potřeba:

  • harmonogram projektu
  • detailní analýza implementace
  • procesní diagramy

Samotná implementace pak spočívá pouze v úpravě těchto materiálů a konfigurace Accellos WMS dle požadavků zákazníka. Je tak možné dosáhnout krátké doby implementace, která je dva až tři měsíce v závislosti na složitosti požadavků specifikovaných v detailní analýze implementace. Tento čas zahrnuje veškeré práce od okamžiku podpisu smlouvy, detailní analýzu implementace, samotné technické provedení implementace, testování, zaškolení uživatelů a spuštění ostrého provozu s podporou.