Kontakt Homepage

Homepage

objednat

banner4

Warehouse Management System - Systém řízeného skladu Accellos WMS

Systém řízeného skladu Accellos WMS (Warehouse Management System) představuje komplexní řešení pro automatizaci evidence procesů a zásob v řízeném skladu, které využívá více než 900 firem po celém světě.
Pro české zákazníky jej dodává společnost KODYS spol. s.r.o.
Jádrem systému je software, nicméně v rámci kompletní dodávky uživatel dostává i potřebný speciální hardware (přenosné terminály, bezdrátovou síť, tiskárny) a veškeré služby spojené s implementací systému a jeho uvedení do produktivního provozu. Systém umožňuje automatickou správu skladového provozu napříč všemi skladovými procesy, počínaje objednáním zboží u dodavatele a konče expedicí dodávky zákazníkovi. 
Systém řízeného skladu Accellos WMS využívá technologie automatické identifikace - čárové kódy, RFID, bezdrátové sítě, příp. i hlasové rozpoznání.

Rychlé a cenově dostupné řešení – verze Accellos Collect!
Nabízíme Vám nově nejdostupnější verzi komplexního řešení řízeného skladu Accellos WMS pod názvem Collect. Tato varianta je vhodná pro sklady, které nevyžadují pokročilé funkce a rozsáhlou konfigurovatelnost. Přesto integruje veškerou potřebnou funkčnost on-line řízeného skladu. Další informace o Accellos Collect

Aktuality

Accellos je součástí Körber AG

22.09.2017
Společnost Accellos, výrobce WMS systému, se stává součástí koncernu Körber AG

WMS pro Albatros s využitím hlasu

27.09.2016
Albatros distribuuje knihy s Accellos WMS
Archiv aktualit